#Незалежністьдоводимощодня
Культурна громада Донеччини доєдналася до святкування 32-ї річниці Незалежності України. В умовах воєнного стану на території області, з урахуванням безпекової складової, Донецьким обласним краєзнавчим музеєм було презентовано фотовиставку «Незламність в об’єктиві» про роботу рятувальників, Національної поліції, медичних працівників та волонтерів. Для дітей деокупованого Святогірська Комунальним закладом «Адміністрація державного історико-архітектурного заповідника у м. Святогірську» презентовано виставку традиційної української ляльки-мотанки «Берегиня», Донецьким академічним обласним драматичним театром (м. Маріуполь) для мешканців регіону проведено показ вистави «Крик нації» про життєвий шлях В. Стуса.
До святкування доєдналися і заклади культури територіальних громад регіону: у Черкаській, Мирноградскій, Селидівській, Гродівській, Олександрівській громадах бібліотечними закладами було організовано та проведено тематично-інформаційні заходи, книжкові виставки, майстер-класи з вироблення патріотичної символіки, у клубних закладах Покровської, Добропільської, Костянтинівської, Торецької громадах проведено патріотично-виховні, комунікативні заходи.
Також протягом наступних днів для мешканців Донеччини, які тимчасово мешкають у різних куточках нашої країни будь організовані святкові заходи:
28.08.2023 у місті Біла Церква Комунальним закладом культури «Донецька обласна бібліотека для дітей» буде проведено комплексний захід «Моя земля – це незалежна Україна» для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб Донеччини;
29.08.2023 Комунальним закладом культури «Донецький обласний художній музей» буде презентовано виставку художників Донеччини «ЦІНА СВОБОДИ» у місті Хмельницький;
26.08.2023 командою «Культурного хабу Донеччина» у партнерстві з благодійними фондами буде представлено локацію на фестивалі-ярмарку «Правди Сила», який буде проходити у Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пірогово;
спільно з управлінням культури Бахмутської міської ради Національний музей народної архітектури та побуту України у місті Києві з 23.08 по 02.10.2023 презентує виставку «Незламний Бахмут».
Пам’ятаймо, що боротьба проходить і в тилу, тож кожен має робити все можливе, щоб наближати нашу Перемогу.
Дякуємо нашим захисникам та захисницям, що маємо змогу святкувати цей важливий для нас день! З Днем Незалежності, Україно!
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/e71/c9e/faa/golovna-16_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/393/7d7/8b5/ДОБД_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/30f/4ed/9ff/ДОБД4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3eb/697/9e9/зображення_viber_2023-08-24_09-34-24-420_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5c1/17b/ed7/зображення_viber_2023-08-24_09-34-25-018_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ade/d19/f1a/Новоекономічна_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f38/78f/f55/pokrovsk-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a62/41c/884/svyatogirsk-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/15a/5a0/869/selidove-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d95/692/103/cherkaska-tg-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/76f/7bb/195/2. виставка_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5b2/d62/012/Виставка 3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/36e/6d0/067/театр_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4c5/f35/679/театр 3_820x360.jpg)