13 серпня 2024 року у Львові відбувся форум «Партнерство освіти, бізнесу та влади заради відновлення та розвитку України: місія (не)здійсненна?».
Захід, організований у межах Швейцарсько-українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України, став платформою для конструктивного діалогу між представниками закладів професійної освіти, бізнесу та державних установ.
Донеччину представили Тетяна Сідашева, директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації, та керівники провідних закладів професійної освіти області, зокрема Бахмутського центру професійно-технічної освіти, Краматорського вищого професійного училища, Краматорського центру професійно-технічної освіти та Торецького професійного ліцею.
Учасники форуму поділилися досвідом роботи освітніх установ в умовах релокації та обговорили перспективи подальшої взаємодії між освітніми закладами і бізнесом, зокрема для покращення професійно-практичної підготовки учнів і студентів.
![](/storage/app/thumbnails/873/d48/2a7/osv-oda-14-08-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e2e/f79/c4c/osv-oda-14-08-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/96e/018/ad3/osv-oda-14-08-5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/acb/6a7/a3b/osv-oda-14-08-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/29a/7b5/3fd/osv-oda-14-08-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ef/55e/e63/osv-oda-14-08-6_820x360.jpg)