18 липня заступник голови облдержадміністрації Олександр Шевченко взяв участь в установчому онлайн-засіданні Координаційного штабу реалізації ветеранської політики та запровадження відповідної регіональної інфраструктури.
Під час засідання були розглянуті питання щодо:
створення самостійних структурних підрозділів з питань ветеранської політики на обласному, районному та місцевому рівнях;
запровадження «Єдиних ветеранських вікон» у Центрах надання адміністративних послуг;
відкриття Центрів ветеранського розвитку на базі закладів освіти, де ветерани, члени їх родин та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України зможуть отримувати профорієнтацію, професійно-технічну, вищу освіту та консультацію щодо започаткування власної справи;
розвинення ветеранських просторів, де всі послуги надаються в одному місці. Крім того, в цих просторах повинен працюватиме фахівець із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб, який перший зустрічає ветеранську спільноту, збирає потреби та проблематику;
залучення надавачів послуг із психологічної реабілітації до Реєстру суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей, держателем якого є Міністерство у справах ветеранів України.
За результатами наради напрацьовано спільні рішення та надані відповідні доручення.
![](/storage/app/thumbnails/0ff/90a/a97/2-vet-18-07-4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/501/d14/d2f/2-vet-18-07-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d09/1d1/c86/2-vet-18-07-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5ce/cde/bd4/2-vet-18-07-3_820x360.jpg)