Сьогодні заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко разом з керівниками структурних підрозділів ОДА взяли участь у черговому засіданні Координаційного штабу з питань проведення обов’язкової евакуації населення в умовах воєнного стану.
Під час наради обговорили питання щодо евакуації цивільного населення з Харківської та Чернігівської областей.
Нагадаємо, з Донеччини продовжується обов’язкова евакуація та евакуація в примусовий спосіб родин з дітьми.
Родини з дітьми евакуюють в примусовий спосіб з населених пунктів Торецької та Курахівської громад, де тривають активні бойові дії. Зараз там перебуває ще 15 дітей.
Вкотре наголошуємо, щоб мешканці виїжджали з області, берегли себе та своїх рідних.
![](/storage/app/thumbnails/a93/17a/82d/435_e8d1ca84_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/998/955/7df/54445_45011cd3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d92/b97/9bd/34_6ed9dec9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d5d/571/5bf/4645_80da526b_820x360.jpg)