Кожен з нас робить свій внесок у спільну справу перемоги над ворогом. І для української держави вкрай важливо зберегти життя і здоров'я кожного свого захисника. Такими словами Президент України Володимир Зеленський вітав сьогодні поранених бійців та військових медиків, вручаючи їм державні нагороди.
Під час робочої поїздки в Донецьку область Президент відвідав госпіталь, у якому проходять лікування поранені українські військовослужбовці, зокрема захисники Бахмута. Головнокомандувач поспілкувався з лікарями та пораненими, побажав їм якнайшвидшого одужання і Перемоги.
- Щиро вдячний Президентові за увагу до лікарів, які працюють на Донеччині й щодня рятують сотні бійців та цивільних, що постраждали через обстріли російських окупантів. Впевнений, що ми і надалі будемо спільно працювати над вдосконаленням медичної системи для своєчасної допомоги і порятунку життів наших громадян, - наголосив начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко.
Крім того, Президент України відвідав передові позиції на Бахмутському напрямку. "Маю честь сьогодні бути тут і нагородити наших героїв. Потиснути руку і подякувати за захист суверенітету нашої держави. Слава кожному і кожній, хто зараз у бою за Україну! Світла пам’ять усім, хто віддав своє життя за нашу незалежність", - сказав Володимир Зеленський.
Під час перебування на Донеччині Головнокомандувач поспілкувався з бійцями, які несуть службу в різних підрозділах.
- Щиро вдячний Президенту за особливу увагу до Донеччини, адже саме тут зараз точаться найзапекліші бої за незалежність України. Впевнений, що неодмінно переможемо, адже влада, народ і армія єдині у своєму прагненні захистити українську державу, - наголосив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/cfa/cdc/c31/336907044_168187949024831_4308762730401018160_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/840/0e2/ed8/336798369_2844665942333208_4744513706262785070_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/107/9e4/8be/336909854_1634202963670887_8245153197954541590_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6b4/0e5/780/337418912_2372766796233599_3882093892759469821_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af2/977/1ec/336900685_609168227734231_5830119794786481192_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b31/8e6/4d8/336798097_1661937454266212_3553707622030363625_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8e7/ebd/15b/336886597_754544492713416_1988591338455979056_n_820x360.jpg)