Практичні заняття з метою якісної підготовки особового складу військової частини 3035 Національної гвардії України, що залучається до охорони будівлі Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, відбулися біля адміністративної будівлі облдержадміністрації сьогодні, 17 вересня.
Навчання проведені за ініціативою керівництва військової частини 3035 Національної гвардії України. Зокрема, була відпрацьована дієва взаємодія з особовим складом поліції охорони під час виявлення підозрілих осіб, предметів та надходження повідомлень щодо можливого замінування об’єкту охорони.
В заняттях взяли участь військовослужбовці в/ч 3035 Національної гвардії України, співробітники Краматорського районного відділення Маріупольського міжрайонного відділу Управління поліції охорони та представники облдержадміністрації.
![](/storage/app/thumbnails/9b2/1a7/2e4/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/978/c6f/82d/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/db8/6b3/fe0/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/688/cec/80f/4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/97a/ed1/e55/5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3a3/e83/e42/6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a78/dc6/20b/7_820x360.jpg)