Сьогодні під головуванням заступника голови Донецької облдержадміністрації Юлії Костюніної проведено чергове засідання Регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. У засіданні взяли участь представники департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації, Пенсійного фонду України, військового комісаріату, Національної поліції, громадських організацій.
Згідно з порядком денним Регіональною комісією розглянуто 29 особових справ осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, по яким прийняті рішення відповідно до чинного законодавства.
Інформуємо, що у відповідності до Порядку видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 № 551, облдержадміністрацією проводиться робота щодо заміни пільгових посвідчень громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, деяких категорій.
![](/storage/app/thumbnails/6b6/c30/532/P2920317_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/838/14e/8eb/P2920240_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a65/515/9e8/P2920251_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9f3/789/1c0/P2920267_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cfb/21a/1f6/P2920261_820x360.jpg)