06.04.2023 під головуванням заступника голови облдержадміністрації Юлії Костюніної проведено робочу нараду з питань організації діловодства та проведення перевірки наявності справ діловодного та архівного фондів структурних підрозділів облдержадміністрації після переміщення у безпечні регіони України. В нараді прийняли участь керівники структурних підрозділів та відповідальні за службу діловодства та архівний підрозділ установ.
Під час онлайн наради обговорено результати аналізу дотримання структурними підрозділами ОДА нормативних вимог в організації ведення діловодства після переміщення, акцентовано увагу на проблемних питаннях та презентовано шляхи їх подолання на досвіді роботи держархіву області.
Крім того, розглянуто питання проведення звіряння наявності евакуйованих установами справ у минулому році. Обговорено алгоритм роботи та анонсовано проведення навчання членів робочих груп, які будуть здійснювати перевіряння документів діловодного та архівного фондів структурних підрозділів облдержадміністрації.
![](/storage/app/thumbnails/dd7/513/be8/72f5c54e-eadc-4ee9-b1d5-3b2a1d433623_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a0b/b7d/458/screenshot37-2_820x360.png)
![](/storage/app/thumbnails/faa/817/b96/80777bdf-4e8c-4cc0-9a95-50b80cdb9a5e_820x360.jpg)