Начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко сьогодні взяв участь в онлайновій нараді щодо рекрутингової кампанії «Гвардія наступу».
За два тижні з моменту її початку вже 27 тисяч добровольців записалися до лав 8 новостворених бригад. Кожна бригада матиме свої власні задачі, і в кожній будуть бійці, здатні ці задачі виконувати.
- Як і в лютому минулого року, українці демонструють потужне бажання визволити окуповані території — і це і є запорукою нашого успіху, - наголошує очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/881/0e5/2f1/331072876_707410231057567_4399110713849661109_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e1e/dd0/634/331098138_1367309594059830_1442497656768873061_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e6e/4a3/0c8/330980887_2206151619587789_8612897365626475454_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/100/6db/2c9/331078175_647811957344372_4355086518069706551_n_820x360.jpg)