Маленьке, але важливе та корисне свято влаштували для дітей та молоді прифронтового села Старогнатівка Волноваського району спеціалісти Донецького обласного дитячого-молодіжного центру у рамках проєкту «Безпечні канікули».
Працівники центру разом з представниками управління сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Волноваської райдержадміністрації продовжують приймати участь у проєкті «Безпечні канікули».
Діти, молодь та, навіть дорослі, селища прийняли участь у різноманітних майстер-класах, іграх, тренінгах та отримали корисні подарунки. І все з головною метою — попередити дітей та молодь від небезпечного проведення часу під час канікул. Адже територія селища не тільки є лінією фронту, а й має багато небезпечних місць, таких як річка та ставки.
Проєкт реалізується за ініціативою відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції України в Донецькій області, за підтримки благодійного фонду «Слов’янське серце».
![](/storage/app/thumbnails/e1e/ecd/3e4/2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/723/4dc/eb7/1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/82e/b80/9db/3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/41b/db7/138/4_820x360.jpg)