Донеччина бере участь у виставці міжнародних освітніх можливостей «ABROAD EXPO 2026», яка проходить у Києві. Ця подія поєднала два стратегічні напрями: розвиток української молоді через навчання в Україні та за кордоном, а також масштабування вітчизняного бізнесу через вихід на міжнародні ринки.
Від Донецької області з вітальним словом до присутніх звернувся директор департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Ігор Гаєвий. Очільник департаменту розповів про практичний досвід релокації освітніх закладів регіону та підкреслив, що освітяни продовжують активно працювати в цьому напрямку.
Під час заходу учасники мали можливість ознайомитися з практичними кейсами провідних освітніх компаній та презентаціями установ, які вже успішно працюють на закордонних ринках.
Окрему увагу відвідувачі виставки приділили огляду виставкових майданчиків, де, зокрема, продемонстрували досвід роботи релокованих закладів освіти Донецької області в сучасних умовах.
Виставка стала дієвим професійним простором, який інтегрував сфери освіти й бізнесу та дозволив обговорити актуальні питання подолання викликів релокації.