Питання евакуації дітей з прифронтових населених пунктів обговорив сьогодні начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко на онлайновій нараді із правоохоронцями та керівниками районних і місцевих військових адміністрацій.
Зараз на території громад, де ведуться активні бойові дії, досі залишається майже 4 тисячі дітей. Їх значно менше, ніж було рік тому, однак все одно – це неймовірно велика кількість дітей, які живуть у постійній небезпеці.
- Продовжуємо інформувати батьків про відповідальність, яку вони несуть за життя і здоров’я своїх дітей – це відповідальність не тільки моральна, але й адміністративна. Кожен, хто підписує відмову від евакуації, повинен в повні усвідомлювати усі можливі наслідки, - зазначив очільник області.
Особливу увагу приділяють дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування.
- Наражати дітей на смертельну небезпеку – неприпустимо, - наголошує Павло Кириленко. - В Донецькій області росіяни за рік уже вбили 143 дитини – це тільки ті, про загибель яких відомо достеменно, без урахування жертв у Маріуполі та Волновасі. Ця страшна цифра не повинна зростати. Саме тому координуємо свої дії з правоохоронцями та робимо все можливе, щоб врятувати кожну дитину.
![](/storage/app/thumbnails/66c/921/d29/334324940_568605628545922_8860282669776176317_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f04/e02/42d/334531056_3482111355403745_3020370445536076356_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c62/0b1/7a2/334529896_232875745827304_2783721973489418951_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3e3/e2f/d08/334199252_5931302786959883_4161047711838072965_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e2/602/988/334416848_9055498461157891_8193903343666061309_n_820x360.jpg)