Російські окупаційні війська знищили музичну школу у Святогірську. Про це начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко повідомив у Facebook.
Школа потрапила під обстріл сьогодні вдосвіта і знищена вщент.
У 2016 році уряд Японії допоміг нам відремонтувати цю школу — то була частина проєкту «Сприяння стабілізації громад на Донбасі». Росіяни ж перетворили її на руїни.
«Я вдячний народу Японії та всім нашим союзникам, які роками допомагали відбудовувати Донеччину. Відбудуємо і тепер!», - наголосив очільник області.
![](/storage/app/thumbnails/4d9/a45/6e7/283152282_550729633276262_2755800114106511937_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/316/22d/44d/283156446_550729553276270_7255772872668289326_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/030/b5f/f1d/283282688_550729676609591_3405602182519804290_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/435/50c/490/283459248_550729599942932_5100088876013916305_n_820x360.jpg)