Перший заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ростислав Замлинський зустрівся з керівництвом ДП «Шахтоуправління «Південнодонбаське № 1» та горняками у Вугледарі у суботу, 19 вересня.
Йшлося про нагальні проблеми, що існують на підприємстві: заборгованість з виплати заробітної плати та можливі загрози знеструмлення. Заборгованість з заробітної плати на цьому об'єкті нині становить понад 50 млн грн.
Ростислав Замлинський спустився у шахту, щоб поспілкуватися з шахтарями.
За словами першого заступника міністра, надалі при достатньому фінансуванні перспективи шахти тільки виростуть.
![](/storage/app/thumbnails/6d5/a60/974/photo5415629026824925206_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b65/a7c/59d/photo5415629026824925208_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/789/5a6/5d7/photo5415629026824925201_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a54/6f8/c6f/photo5415629026824925204_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ffa/001/d62/photo5415629026824925210_820x360.jpg)