У межах спільного проєкту освітян Львівської та Донецької областей «Пізнай Львівщину» розпочала роботу п’ята зміна літнього відпочинку дітей з Краматорської, Комарської, Костянтинівської, Мирноградської, Селидівської, Новогродівської, Покровської, Сіверської територіальних громад на базі санаторної школи у м. Сокаль.
Організовують дозвілля для дітей у таборі педагоги Донецького обласного еколого-натуралістичного центру.
У перший день учасники презентували свої команди, плели патріотичні браслети, в’язали туристичні вузли, вивчали вправи до флешмобу “Я, ти, він, вона - Україна ми одна”, пройшли психологічний тренінг, взяли участь у розважальній програмі, під час якої виявили свої акторські здібності.
Фахівцями санаторної школи організовано оздоровчі процедури для дітей. На теплу згадку про зустріч хлопці і дівчата подарували колективу школи власноруч намальовану картину — степ рідної Донеччини та терикони.
На дітей чекають 10 днів активного, насиченого і змістовного відпочинку: спортивні змагання, розважальні програми, майстер-класи, цікаві подорожі та екскурсії.
За інформацією департаменту освіти і науки облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/25a/2bc/90b/0a541589-eac1-46dc-99e2-757394b3e954_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/013/a87/6b4/acec00c8-77a4-433e-8f77-e0acd855e2f4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e40/3f9/b63/2d2cb39c-cc28-441b-853f-00f60f7ee6ea_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dff/359/451/a69f7113-835e-472c-9d28-b33ce84c1ce3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8c3/4a7/41f/8c1f72c2-c7ba-4259-b7ab-320fd1571438_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/159/17d/5e2/ffc459fe-0796-48c5-ba92-ef082c7dedcf_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/61f/b9a/d93/2479769b-650b-4910-806f-d9b72727ed94_820x360.jpg)