портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506, 0954633565
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Розширено перелік професій для навчання за ваучером

Опубліковано 26 травня 2023 року, 14:29 , Донецький обласний центр зайнятості

З 25 травня розширено перелік професій та спеціальностей, для навчання за якими може бути виданий ваучер.

Серед професій, які були додані до переліку, є електромонтер, бетоняр, машиніст тепловоза, дорожній робітник, монтер колії, стюард тощо. Також оновився і список спеціальностей, за якими можна пройти навчання. Наразі до нього входять: озброєння та військова техніка, підприємництво та торгівля, дошкільна освіта, дизайн, туризм і рекреація, фізична культура і спорт тощо.

Відтепер оновлений перелік включає в себе 123 професії (до цього було 70). З ним можна ознайомитись за посиланням

Ваучер дає особі право на підготовку/перепідготовку за іншою спеціальністю та підвищення кваліфікації у закладах освіти чи безпосередньо у роботодавця. Для його отримання до центру зайнятості подається заява та необхідний пакет документів в залежності від категорії населення. Особа повинна мати професійну (професійно-технічну), фахову передвищу або вищу освіту та не бути зареєстрованою в службі зайнятості як безробітна.

Якщо Вас зацікавила пропозиція опанувати іншу спеціальність або робітничу професію, звертайтеся до фахівців центру зайнятості.

Виникли питання чи потрібна детальна консультація? Дзвоніть за номером call-центру Донецького обласного центру зайнятості безкоштовно 0 800 33 61 67.

За інформацією Донецької обласної служби зайнятості