Триває евакуація цивільних мешканців області у більш безпечні регіони країни. Так, у Покровську рятувальники Донеччини щодня допомагають людям перенести речі, дістатись до автобусів та потягів маломобільним громадянам, жінкам з дітьми та літнім людям.
Тільки протягом минулої доби рятувальники Головного управління ДСНС України у Донецькій області надали допомогу населенню під час перевезення з пункту збору та реєстрації до місця посадки в евакуаційні потяги 26 особам, з них 8 дітей; а під час евакуації на залізничному вокзалі 179 особам, з них 3 дитини та 7 осіб з обмеженими фізичними можливостями.
![](/storage/app/thumbnails/126/c3a/f02/320583215_1435052013689697_2207513324253300010_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a69/fe8/5ce/320270112_821203382503109_6381655131235069382_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb4/90a/104/319924101_3337619549883680_7593508301753438538_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fbe/437/4db/320918397_823217532274506_7925562121062127672_n_820x360.jpg)