портал в режимі тестування та наповнення
0 800 507 506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Ще понад 13 тисяч родин зі світлом: ДТЕК Донецькі електромережі продовжує відновлення мереж

Опубліковано 04 квітня 2024 року, 11:32

За останню добу фахівці ДТЕК Донецькі електромережі відновити електропостачання 4 населених пунктів, постраждалі через бойові дії. Завдяки цьому електрика повернулася в оселі понад 13 тисяч родин. Фахівці енергокомпанії роблять усе можливе, задля відновлення світла у прифронтовому регіоні.

За 3 квітня спеціалістам ДТЕК Донецькі електромережі вдалося дістатися низки місць пошкоджень мереж та відремонтувати їх. Світло вдалося повернути у 4 населені пункти. Знову з електрикою домівки 13 602 родин прифронтового регіону.

На Донеччині тривають обстріли, ракетні та авіаудари. За інформацією Донецької ОВА, за добу ворог 10 разів обстріляв населені пункти області.

Постійні ворожі обстріли продовжують руйнувати енергосистему. Фахівці енергокомпанії не завжди мають доступ до місць проведення робіт через безпекову ситуацію в регіоні. Енергетики обов’язково повернуть світло всім жителям області, щойно отримають дозвіл на проведення робіт від Збройних Сил України.

Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі безперервно працюють вже 771 добу та відновлюють обладнання та лінії одразу ж, щойно це стає можливим. Щоденно над відновленнями в області працює близько 70 бригад енергокомпанії.

Для зв’язку з компанією використовуйте лише офіційні канали інформації. Фахівці ДТЕК Донецькі електромережі готові приймати ваші звернення та відповідати на всі запитання через дистанційні канали обслуговування: сайт ДТЕК Донецькі електромережі, сторінка компанії у Facebook. Також можна звернутися до кол-центру: +38 (093/096/099) 450 0 473, проте це може зайняти більше часу через велику кількість дзвінків.

Енергетики 24/7 роблять все можливе, щоб кожен вдома мав світло. Тільки так разом і спільними діями ми зможемо вистояти і перемогти ці темні часи!