портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Щеплення проти COVID-19: хто підлягає обов’язковій вакцинації

Опубліковано 12 жовтня 2021 року, 14:52

Обов’язковій  вакцинації проти COVID-19 підлягають представники низки  виробництв та організацій, перелік яких  затверджений відповідним наказом № 2153 Міністерства охорони здоров'я України. Про це заступник начальника управління – начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров’я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Педенко повідомив під час брифінгу з питань запобігання розповсюдженню коронавірусу на території Донецької області.

 Так, на період карантину обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів, місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів, закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Наказ набирає чинності з 7 листопада - через місяць з дня його публікації.  

За інформацією МОЗ, у випадку, якщо через місяць співробітники вказаних організацій не матимуть щеплення проти COVID-19, то будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати на період карантину.

«На сьогодні в області є достатньо вакцини AstraZeneca; Coronavac/Sinovac-Biotech; Comirnaty/Pfizer-BioNTech. Вакцинація - єдиний ефективний спосіб захистити себе від COVID-19.  Звертайтесь до сімейних лікарів, до центрів масової вакцинації в 11 містах, звертайтесь до амбулаторій, де відкриті пункти щеплення», -  закликав Олександр Педенко. 


Інші новини за темою