портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Школярі Сіверської та Ольгопільської громад презентували екологічні ініціативи

Опубліковано 23 квітня 2026 року, 14:20

Афіша онлайнового форуму "Єдність заради землі"

#ПлічОпліч

У межах реалізації національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади»  відбувся спільний онлайн-захід, який об’єднав здобувачів освіти Сіверського опорного закладу та вихованців Еколого-натуралістичного центру дитячої творчості Ольгопільської громади.

Метою заходу стала актуальність питань  екології для збереження планети, усвідомлення важливості особистої відповідальності кожного за збереження довкілля.

Інтерактивна частина заходу була присвячена визначенню власного екологічного сліду. Учасники пройшли онлайн-анкетування, проаналізували результати та дізналися, скільки «планет» потрібно для підтримки їхнього способу життя. Обговорення допомогло дійти до висновку: час переходити від слів до конкретних дій.

Тому особливо цікавою стала презентація екологічних ініціатив. Учасники заходу представили власні екологічні акції, поділилися досвідом та ідеями у напрямках сортування відходів, енергозбереження, озеленення територій та проведення екоакцій.

Під час практикуму «Сортуємо правильно» учасники перевірили свої знання у форматі інтерактивної гри, що дозволило закріпити навички правильного поводження з відходами.

За матеріалами Сіверської міської військової адміністрації