Начальник Сіверської міської військової адміністрації Олексій Воробйов разом з першим заступником начальника Бахмутської районної військової адміністрації Романом Большаковим передали чергову партію допомоги 1-му механізованому батальйону 54 механізованої бригади. За кошти бюджету Сіверської громади для військових були придбані 2 розвідувальних дрони, які надзвичайно важливі для ведення бою, так як це «очі в небі» для наших захисників.
Також було передано і інше, надважливе, військове обладнання, про яке хлопці попросили не публікувати інформацію.
Команда Сіверської МВА продовжує працювати над систематичним забезпеченням наших військових допомогою!
Разом до Перемоги!
![](/storage/app/thumbnails/028/4ed/6ce/22222222222222224444444_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6af/ebc/a51/22222222222222224444444-1_820x360.jpg)