Голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко зустрівся з делегацією Регіональної місії USAID в Україні та Білорусі та проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».
Однією з головних тем зустрічі стало створення умов для комфортного ведення бізнесу у східних регіонах України та плани роботи місії USAID у найближчі два роки.
«Сполучені Штати Америки зацікавлені у розвитку економіки України. І реалізують у Донецькій та Луганській областях проєкт, спрямований на створення робочих місць, залучення інвестицій та трансформацію економіки регіону», - заявив директор Управління економічного зростання місії USAID Фархад Гауссі.
За його словами, наразі розглядається можливість відкриття офісу USAІD у Краматорську для ефективнішої координації спільних дій. Також під час зустрічі обговорили можливість допомоги для закладів професійно-технічної освіти з урахуванням стратегії її розвитку в Донецької області.
Павло Кириленко подякував представникам USAІD за підтримку України у прагненні до миру та економічного розвитку.
![](/storage/app/thumbnails/7eb/29c/4b9/Logo_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dfa/253/a89/70481759_512672079481884_3206933714919489536_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/31f/01a/847/70155755_512672332815192_2823372717112164352_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/424/cb5/caf/70219913_512672382815187_5681732967961985024_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6b8/0e2/01e/70403529_512672379481854_7880911787229446144_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7ac/9f7/089/70950942_512672122815213_1860661222257459200_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/eee/c95/b36/70272795_512672262815199_6612336262269370368_o_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d3/3dd/190/70557859_512672272815198_4056414873825837056_o_820x360.jpg)