0-800-507-506, 0954633565

Представники Донеччини - бронзові призери змагань зі спортивної аеробіки в Португалії

Опубліковано 30 березня 2023 року, 15:44 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Першим міжнародним випробуванням 2023 року для представників Донецької області в спортивній аеробіці став турнір у португальському місті Кантанеде, що відбувся з 22 по 27 березня.

У складі збірної команди України на змаганнях вдало виступили спортсмени з Мирноградської громади Дмитро Бохан і Каміла Харченко, які стали бронзовими призерами в змішаних парах. Окрім цього, представники Мирнограду Євгенія Вербна і Тетяна Мартинова разом із Ярославою Гоменюк з Курахового посіли 4 місце в дисципліні «аероденс».

Також безцінний змагальний досвід у Португалії отримала Ярослава Хлистун з Мирноградської громади, яка посіла 7 місце в складі дорослої збірної України у групових виступах на етапі Кубку світу.