З 23 по 28 січня в місті Трускавець Львівської області відбувся Кубок світу з хортингу, який зібрав близько 300 спортсменів з Білорусі, Вірменії, Польщі, Словаччини, України, Чехії.
Учасники змагань визначали кращих серед молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів та дорослих у розділах «Двобій», «Сутичка», «Форма», «Показовий виступ».
Донецьку область у складі збірної України представили 8 спортсменів бійцівського клубу «Тріада» міста Слов’янськ, які всього здобули 12 золотих, 2 срібні та 1 бронзову нагороди.
За підсумками перших двох днів, коли змагались хортингісти до 18 років, у активі нашого регіону опинились 5 медалей: Сергій Єрещенко – 2 «золота», Артур Вяткін – «золото», Григорій Ходарін – «золото» і «срібло».
Серед старших спортсменів представники Донеччини отримали 10 нагород: Сергій Богович, Владислав Шульга, Божена Мальцева, Олексій Пучков – по два «золота», Володимир Теліус – «срібло» та «бронзу».
Тренуються слов’янці під керівництвом Андрія Безуглого.
![](/storage/app/thumbnails/ff0/4fb/198/Horting_World_Cup_23-28.01.19_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8dc/427/56b/Horting_World_Cup_23-28.01.19_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/788/e1f/c38/medals_world_cup_2019_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2a0/54d/504/medals_world_cup_2019_1_820x360.jpg)