0-800-507-506, 0954633565

Спортсмени Донецької області в розділі фул-контакт на Кубку світу з кікбоксингу WAKO здобули 1 золоту і 3 бронзові медалі

Опубліковано 22 травня 2024 року, 11:35 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Про це повідомляє голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.

Данило Стрілець із Курахового став переможцем вагової категорії 54 кг, здолавши двох спортсменів з Туреччини та суперника з Мавританії.

Ще один курахівець Андрій Кирієнко відзначився бронзовою нагородою в категорії 60 кг, вигравши поєдинок проти опонента з Туреччини.

Владислав Свєчкар із Білозерського переміг представників Туреччини та Казахстану і посів третє місце в категорії 67 кг.

Микита Курдюков з Авдіївки став бронзовим призером у категорії 51 кг.

Кікбоксерів Донеччини підготували Артем Дріга, Артем Дубровський і Валерій Бережний – тренери-викладачі Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксингу Донецької ОДА.

«Данило Стрілець, Микита Курдюков та Артем Дубровський отримують у 2024 році щомісячну обласну стипендію – втішно бачити, як ця підтримка втілюється в яскравих міжнародних досягненнях!

Бажаю спортсменам та їхнім тренерам безмежної наснаги на шляху до нових звитяг у славу Донеччини та України!» - привітав спортсменів Вадим Філашкін.