Президент України Володимир Зеленський взяв участь у телемості «Студентство єднає Україну» між студентами Хмельницького політехнічного коледжу Національного університету «Львівська політехніка» та Маріупольського будівельного коледжу під час робочої поїздки до Хмельницької області 9 вересня.
У вступному слові Президент наголосив, що схвалює будь-яке об’єднання українців, адже це гарантує нашу незалежність і суверенітет. «Ви – на великій відстані, але відстань між вами – впевнений, її більше немає. І там, і тут люди однакові. Однаково молоді, однаково красиві, бачу це навіть через маски, бачу однаковий, дуже патріотичний одяг», - наголосив він.
Учасники телемосту з Маріуполя розповіли, що мріють у майбутньому відновлювати Донбас спільно зі студентами Хмельницького коледжу. Президент разом з учасниками телемосту сформували символічний дистанційний міст єдності й зробили фото на пам’ять.
![](/storage/app/thumbnails/117/7ad/07d/IMG-40775659b1b4aae7b039e31cc615d1f1-V_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e8/3b9/f50/IMG-95a4ca6a9e6d19b965f1e3d04fc05dcd-V_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e9/821/641/IMG-e4a3c3a92f20bd63f835f43a1b9a9f1a-V_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/422/cc3/148/IMG-d68421448ed9ca7c7e809c705bd7b137-V_820x360.jpg)