8 лютого у м. Київ вiдбувся концерт переможців І Мiжнародного конкурсу "Гiтарограй", який органiзувала та провела Асоцiацiя гiтаристiв Національної Всеукраїнської музичної cпiлки разом з Київським мiським методичним центром закладів культури та навчальних закладів.
Концерт пройшов у залi факультету мистецтв Національного педагогічного унiверситету iм. М. П. Драгоманова.
У ньому прозвучали твори для гiтари соло та ансамблiв Костянтина Чеченi, Алiни Бойко.
У концертi взяли участь дует викладачів вищого навчального закладу комунальної форми власності «Бахмутський коледж мистецтв iм. I. Карабиця»: Ольга Воробйова (домра) та Анастасія Олейнiкова (гiтара). Дівчата вразили слухачiв яскравим виступом, а квiнтет гiтаристiв у складi Дмитра Шаляпiна, Iллі Дiаковського, Кирила Басова, Назара Шиманського, Андрiя Бурого в заключному номерi концертної програми привернули увагу слухачiв та не залишили байдужими до гiтарного мистецтва.
![](/storage/app/thumbnails/6b3/e28/736/photo_2020-02-10_18-15-57_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/de4/2f7/76e/photo_2020-02-10_18-15-41_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/334/243/031/photo_2020-02-10_18-15-48_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dd5/4a8/9f2/photo_2020-02-10_18-16-02_820x360.jpg)