портал в режимі тестування та наповнення
  • A-
    A+
або
Слідкуйте за нами в соц.мережах:

Світлина Святогірської лаври стала найкращим фото від Донеччини у конкурсі «Вікі любить пам’ятки»

Опубліковано 16 квітня 2026 року, 15:21

Найкращим фото Донецької  області у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025» стала світлина Свято‑Успенської Святогірської лаври.

Найкращим фото Донецької  області у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025» стала світлина Свято‑Успенської Святогірської лаври. Автор фото — Олександр Мальон.

Ця світлина була зроблена ще 13 жовтня 2020 року. Для самого автора участь у конкурсі «Вікі любить пам’ятки 2025»  є важливою для документування стану пам’яток та можливості збереження цих фото.

Про це повідомляють на сайті конкурсу «Вікі любить пам’ятки».

Фотографії із зображенням Святогірської лаври неодноразово перемагали у номінації конкурсу «Найкраще фото регіону». У 2014 році робота Костянтина Брижниченка була визнана найкращою на міжнародному етапі.

Серед інших пам’яток регіону, фото яких журі відзначило у попередні роки конкурсу, були: стара водонапірна вежа у Маріуполі, пам’ятник Тарасу Шевченку у Донецьку, Свято-Воскресенська церква у Слов’янську, контора «Дзевульский і Ланге» та Всесвятський храм у Бахмуті.