12 квітня в Україні відзначають День працівників ракетно-космічної галузі. З нагоди цього професійного свята на сцені Будинку офіцерів м. Кам’янець-Подільський відбувся концерт викладачів та студентів Циклової комісії «Оркестрові струнні інструменти» КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв ім. І. Карабиця».
Програму концерту склали твори українських композиторів, а також шедеври світової класики. Кожен виступ солістів і камерного оркестру (художній керівник оркестру – Тетяна Шибаєва, диригент – Олександр Старожилов) слухачі зустрічали гучними оплесками. Вже з першого номеру – мелодії пісні «Розпрягайте, хлопці, коней» в оркестровій обробці – на концерті запанували піднесений настрій і дух патріотизму. Гідним завершенням концертного вечора стало виконання гімну ОУН «Зродились ми великої години» (соліст – Олексій Олейніков).
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/170/fde/ad2/2f743e37-4095-4df5-8dd8-330a5c2e611c_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/449/e07/281/58bcb261-93ea-4df0-9929-5db99eb13f28_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c8f/7f9/7cb/ab2a920e-2742-45c4-959d-e52c279121f5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f35/86c/8fe/6946da7e-f8ec-4f76-91c3-4c46a8df05a9_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e92/846/82c/21e59c80-63dc-410b-879b-78983110b7f8_820x360.jpg)