22 січня на великій сцені Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь) відбувся святковий захід з відзначення 100-річчя Соборності України. Разом з кількома кращими самодіяльними колективами міста театр підготував яскраву концертну програму «УКРАЇНА ЄДИНА!» (сценарій і постановка А. Добрунової). Чудові вокальні й танцювальні номери цілком підкорили глядачів, які гаряче приймали кожен виступ святкової програми і по закінченні вітали всіх учасників тривалими оплесками. Щира подяка ансамблю української народної музики «Шумка», народному театру естрадно-спортивного танцю «Авансцена», народному вокальному ансамблю «Мелодія» та народному ансамблю танцю «Квітень» за доставлене задоволення, сподіваємося на плідну творчу співпрацю в майбутньому!
![](/storage/app/thumbnails/553/53e/6cc/LEV_5121_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/110/f08/c63/LEV_5113_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b36/24b/0bf/LEV_5150_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7d7/2e9/4f6/LEV_5137_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a68/f11/69f/LEV_5141_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/687/9eb/dc2/LEV_5131_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1bd/1a7/a93/LEV_5163_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/93c/01b/cc6/LEV_5171_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/6a9/7ee/3cd/LEV_5184_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0cb/9e3/4c3/LEV_5179_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/7dc/def/02a/LEV_5190_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a5f/82f/11a/LEV_5205_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c54/34c/662/LEV_5207_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e2/057/01a/LEV_5217_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/505/908/ab8/LEV_5221_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/837/c7a/101/LEV_5236_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d13/0db/98c/LEV_5225_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fda/64e/7d0/LEV_5243_820x360.jpg)