Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбуття. До їх числа, без сумніву, належить і День прийняття Конституції України. Сьогодні, 27 червня 2018 року в глядацькій залі КК-ОЗ «Мар’їнський районний Будинок культури» відбувся святковий концерт «Довічно будь єдина, моя ти Україна», присвячений Дню Конституції України. У святковому заході взяли участь керівництво району та міста, структурні підрозділи райдержадміністрації, представники установ та організацій, жителі та гості міста. З нагоди свята від імені голови Мар’їнської районної державної адміністрації, керівника районної військово-цивільної адміністрації Володимира Мороза з вітальним словом до присутніх звернулась перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Збицька. Святковий настрій та незабутні враження присутнім подарували кращі творчі колективи Мар’їнського району. З великою шаною та любов’ю учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятника великому українському кобзареві Тарасу Григоровичу Шевченку, поету-патріоту, символу споконвічної боротьби українського народу за свободу та незалежність нашої держави. Традиційно Мар’їнською районною бібліотекою до Дня Конституції України у фойє Будинку культури було підготовлено тематичну виставку.
Мар'їнська РДА