З 23 по 27 листопада в італійському місті Генуя відбувся чемпіонат світу 2023 року зі спортивних танців на візках, що зібрав близько 160 учасників із 25 країн.
Донецьку область на змаганнях у складі збірної команди України представили чотири спортсмени зі Слов’янська: заслужені майстри спорту України Володимир та Сніжана Керничні, майстри спорту України Ігор Боженко та Наталя Єрмак. За підсумками виступу в «класі 1» у їхньому активі – 4 срібні та 2 бронзові медалі.
Подружжя Керничних вибороло «срібло» у програмі «Duo Latina», відзначилося «бронзою» у програмі «Duo Standart» та посіло п’яте місце в програмі «Duo Freestyle».
Срібні нагороди в програмі «Сombi Freestyle» здобули Сніжана Кернична та Ігор Боженко.
Наталя Єрмак стала четвертою в програмі «Women Single Freestyle» і п’ятою в програмі «Women Single».
Також Сніжана Кернична у індивідуальних жіночих змаганнях програми «Freestyle» посіла п’яте місце.
Підготувала спортсменів тренер Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Олена Харченко.
![](/storage/app/thumbnails/824/1cc/6b2/Donetsk_region_paradancers_Genoa_11-2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ca/bb2/f7b/Donetsk_region_paradancers_Genoa_2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/07c/217/68b/Donetsk_region_paradancers_Genoa_2023_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/422/c85/cea/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_paradancing_Genoa_2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/27a/3a5/30a/Donetsk_region_paradancers_at_Genoa_2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0e3/d44/b32/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_bronze_paradancing_Genoa_2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/af3/af7/ea1/Kernychna_Snizhana_Bozhenko_Ihor_paradancing_Genoa_2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d46/9f3/75f/Medals_paradancing_Genoa_2023_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/52f/bb2/7d4/Ukrainian_paradancing_team_at_Genoa_2023_820x360.jpg)