На європейській першості зі спортивних танців на візках, що відбулася з 28 по 30 жовтня в столиці Чехії Празі, серед 15 країн-учасниць тріумфувала збірна України.
Свій внесок у національний здобуток зробили представники міста Слов’янськ Донецької області – заслужені майстри спорту України Сніжана і Володимир Керничні, майстер спорту України Ігор Боженко.
Подружжя Керничних здобуло три комплекти золотих медалей: у класі 1 в програмах «Duo Freestyle», «Duo Standart» та «Duo Latina». Свої перемоги вони присвятили українським захисникам, які мужньо боронять рідну землю від російського агресора.
Також Сніжана Кернична стала володаркою «бронзи» у індивідуальних жіночих змаганнях програми «Freestyle» та, в дуеті з Ігорем Боженком, у програмі «Сombi Freestyle».
Підготувала танцюристів Донеччини тренер Олена Харченко.
![](/storage/app/thumbnails/7dc/571/d42/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_28-30_10_2022_1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b97/bf1/d3e/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_28-30_10_2022_2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ab5/2d4/d1d/Awards_World_Para_Dance_Sport_28-30_10_2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/aaa/0bf/029/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_28-30_10_2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/85e/104/cc1/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_28-30_10_2022_3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ce/223/824/Kernychni_Snizhana_Volodymyr_28-30_10_2022_4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f04/0b4/05c/Kernychna_Snizhana_Bozhenko_Ihor_28-30_10_2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5e4/875/e8e/Kernychna_Snizhana_28-30_10_2022_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5cf/125/184/photo_2022-10-30_01-31-56_820x360.jpg)