З нагоди відзначення в Україні першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників та в межах медійної кампанії #МістаГероїв у КЗ «Бахмутський фаховий коледж культури і мистецтв імені Івана Карабиця», який наразі проводить свою діяльність у м. Кам’янець-Подільський, 31 березня 2023 року для студентів було проведено тематичну лекцію «Разом переможемо», мета якої - актуалізація інформації про героїчну оборону міста-фортеці Бахмут, з якого коледж було евакуйовано внаслідок російської агресії.
Під час проведення тематичної лекції здобувачі освіти перейнялися історією мужньої боротьби наших воїнів, патріотичним духом та вірою у майбутню Перемогу.
За інформацією управління культури і туризму облдержадміністрації
![](/storage/app/thumbnails/6a6/48e/6cf/19888132-6408-43b7-9e8a-76d6ac383330_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b9e/54d/afc/87405248-798b-470b-a185-559d075f37a1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/06a/69f/899/9d09a918-3afe-442c-9c12-0633323f837e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/07a/431/cd6/6810cdd3-dc66-421d-92bb-fce0f5d09936_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/3c3/7ce/3d5/caee2610-9d64-4ba8-83f3-4c266ab21391_820x360.jpg)