Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

Тетяна Бакланова з Маріуполя здобула «золото» шахового чемпіонату світу серед дефлімпійців

Опубліковано 19 вересня 2022 року, 23:32 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Золоту медаль шахової світової першості серед спортсменів з порушеннями слуху, що проходить у столиці Польщі Варшаві з 14 по 24 вересня, до скарбнички України та Донецької області принесла заслужений майстер спорту Тетяна Бакланова.

Представниця міста Маріуполь стала кращою за підсумками змагань у бліц-шахах серед жінок, які всього зібрали 21 спортсменку з 9 країн. Тетяна за підсумками 11 турів набрала 9 очок, другою стала ще одна українка Наталя Мироненко (8,5 очок), третьою – Мальвіна Шевчик із Польщі (8 очок), повідомяє управління фізичної культури і спорту облдержадміністрації.

Ще один шахіст Донеччини – майстер спорту України Олексій Філіппських із Краматорська – із результатом 6,5 очок посів 15 місце серед 59 претендентів на звання чемпіона.

Українські спортсмени продовжують боротьбу за нагороди в командному турнірі. Чемпіонат світу є визначальним щодо відбору на XX зимові Дефлімпійські ігри, які мають пройти у Австрії в 2023 році.