0-800-507-506, 0954633565

Тхеквондист Донеччини Андрій Гарбар – бронзовий призер чемпіонату Європи в Софії

Опубліковано 12 квітня 2021 року, 15:58 , Управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації

Представник Донецької області Андрій Гарбар у складі збірної України став володарем бронзової нагороди чемпіонату Європи класу G-4 з тхеквондо (ВТФ) серед дорослих,  який відбувся 8-11 квітня в столиці Болгарії Софії.

Спортсмен Школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту України міжнародного класу Андрій Гарбар із міста Дружківка гідно виступив у ваговій категорії понад 87 кг.

З рахунком 22:1 здолавши Івана Трайковича зі Словенії, далі у чвертьфіналі наш тхеквондист був сильнішим за Крістіана Златєва з Болгарії – 23:6. У півфіналі Гарбар зустрівся з дворазовим чемпіоном Європи та чемпіоном світу Владиславом Ларіним з Росії – і з рахунком 21:3 переміг більш досвідчений та титулований суперник, який у фіналі на золотому балі поступився Арман-Маршаллу Сіллі з Білорусі. Спортсмен Донеччини разом з іспанцем Іваном Гарсією піднялися на третю сходинку п’єдесталу пошани.

Відзначимо, що тренерами Андрія є Сергій Гарбар та Юрій Бірюков.