З кожним днем війни масштаби забруднення нашої області вибухонебезпечними предметами збільшуються в геометричній прогресії. На її території працюють 15 піротехнічних відділень ДСНС України, з яких 5 – з ДСНС Донеччини. Вони виконують завдання з гуманітарного розмінування населених пунктів, об’єктів інфраструктури та територій, забруднених вибухонебезпечними предметами внаслідок повномасштабного вторгнення збройних сил російської федерації в Україну.
Протягом минулої доби піротехніками здійснено 23 залучення на території Краматорського, Волноваського та Покровського районів. Виявлено та вилучено 889 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено на наявність ВНП 21,69 га території, повідомляють у Головному управління ДСНС України у Донецькій області.
З 24 лютого піротехніками на території Донецької області вилучено 9697 одиниць вибухонебезпечних предметів, обстежено на наявність ВНП біля 317 га території, з них приданими силами і засобами ДСНС України виявлено 660 одиниць ВНП та обстежено на наявність ВНП біля 62 га території.
![](/storage/app/thumbnails/cdb/866/5b5/c15cbe0f-06c9-4e97-9745-6b7bbd41b884_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d1d/d9e/808/9d378045-dcaa-4e29-bf7a-2901c4b2738e_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/301/bdb/228/4343_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/50c/c23/c37/5353_820x360.jpg)