Три ракети по Авдіївці випустили росіяни сьогодні ввечері. Пошкоджено численні будинки у приватному секторі, повідомив в.о. голови Донецької облдержадміністрації, начальника обласної військової адміністрації Ігор Мороз на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук".
На щастя, обійшлося без жертв — мешканці пошкоджених будинків вчасно евакуювалися.
- Кожен, хто досі залишається у містах на лінії фронту, щодня наражає себе на смертельну небезпеку, - наголошує очільник області. - Бережіть себе — евакуюйтесь!
![](/storage/app/thumbnails/9c4/81b/8eb/383075563_122120727086028701_7393620413592781200_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f7a/bf3/ad7/382315979_122120727146028701_7816025982566652531_n_820x360.jpg)