Щодня піротехніки ДСНС проводять роботи з очищення території Донеччини від вибухонебезпечних предметів.
Так, протягом минулої доби піротехнічні групи Служби порятунку здійснили 25 залучень на території Бахмутського, Покровського та Краматорського районів; виявили 85 одиниць ВНП; обстежили на наявність ВНП 3,63 га території. Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Донецькій області. З них приданими силами і засобами ДСНС України виявлено 62 одиниці ВНП; обстежено на наявність ВНП 2,87 га території.
![](/storage/app/thumbnails/4b0/79d/282/348343113_670812525087489_2886740594282388662_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9bf/d14/c04/348277696_670812501754158_7039041432467062110_n_820x360.jpg)