Голова Донецької обласної державної адміністрації, начальник ОВА Вадим Філашкін оглянув об'єкти інфраструктури, які мають важливе значення в логістиці області. Серед них - автомобільні та залізничні мости.
Очільник області наголосив, що на деяких з об'єктів інфраструктури вже триває відновлення після деокупації громад, а деякі ще знаходяться на стадії проєктування.
«Однозначно все, що в наших силах, відремонтуємо, щоб наші громадяни мали можливість жити в містах та селах, повністю забезпечених усіма необхідними послугами, особливо в такі надважкі часи.
Ворог вже другий рік обстрілює Донеччину та руйнує її інфраструктуру. Та попри це, продовжуємо відновлювати логістичні об'єкти, які забезпечують сполучення між населеними пунктами регіону» - зазначив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/b1a/411/4e1/418472779_1824492831357388_2721494404936634711_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/91e/73b/480/418458130_1824492868024051_54055043161016786_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bb0/5ca/dec/418450991_1824492938024044_624600873331590894_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/174/fb2/1db/418462494_1824492718024066_6405586175360639088_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5f1/3b5/4d6/418477262_1824492921357379_4266469359860682187_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f0a/d12/abd/418474276_1824492851357386_7979120585126660089_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c9c/ed2/459/418473936_1824492954690709_6728110963946517030_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/436/310/537/418490109_1824492748024063_3952523831442957454_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b86/353/08b/418735858_1824492988024039_7126113593381138536_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2fa/9cf/7c3/418523796_1824492894690715_8217720813913084012_n_820x360.jpg)