До 30-ї річниці Незалежності України на стадіоні «Металург» у Бахмуті Донецької області відбувся масштабний флешмоб за участю школярів, які відтворили контури мапи Донецької області. Захід був організований управлінням культури і туризму облдержадміністрації разом із управлінням фізичної культури і спорту облдержадміністрації.
Спортсмени Донеччини, які здобували призові місця на Олімпійських та Паралімпійських іграх, чемпіонатах світу та Європи, привітали країну з Днем народження та продемонстрували на полі стадіону високий рівень майстерності у різних спортивних дисциплінах.
В цей самий час проходила реконструкція контурів мапи Донецької області в кольорах державного прапору, яку живим ланцюгом відтворили представники учнівської молоді закладів культури, освіти та спорту Бахмутської міської територіальної громади.
![](/storage/app/thumbnails/96e/3fe/daa/TobiUkraino1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/285/053/8b2/TobiUkraino2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/173/608/e66/TobiUkraino3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f79/333/690/TobiUkraino4_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8a2/e9f/b7f/TobiUkraino5_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/955/11f/56b/TobiUkraino6_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2e4/138/d55/TobiUkraino7_820x360.jpg)