27 листопада з робочим візитом відвідали бахмутський обласний лікарсько-фізкультурний диспансер заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін та начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик.
Вони перевірили хід будівельних робіт згідно графіку завдань, а також акцентували на дотриманні підрядниками термінів виконання робіт.
Нагадаємо, обласний лікарсько-фізкультурний диспансер розташовуватиметься на базі колишнього державного закладу «Вузлова лікарня станції Бахмутського державного підприємства «Донецька залізниця» за адресою: вул. О. Сибірцева, 3. Роботи з реконструкції, розпочаті в жовтні 2017 року, виконуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку за співфінансування з обласного бюджету на рівні 30%.
Майбутній комплекс, який окрім головного корпусу, включатиме гуртожиток, водолікарню і тенісний корт, матиме за мету створення якісного ведення медично-біологічного контролю провідних спортсменів, здійснення медичного контролю дитячо-юнацького спорту, підвищення рівня здоров’я населення області, та стане єдиним подібним в Україні.
Станом на сьогоднішній день у лікувальному корпусі та будівлі для гуртожитку завершено: усі види демонтажних робіт, влаштування покрівлі, утеплення фасадів, заміна віконних та дверних блоків, влаштування зовнішніх та внутрішніх мереж водопостачання, каналізації та теплопостачання. На завершальному етапі – влаштування систем вентиляції та кондиціювання, електромонтажні роботи, також тривають опоряджувальні роботи, монтаж ліфта та електричних підйомників, благоустрій прилеглої території. Щодо будівлі для майбутньої водолікарні, на 100% виконано земляні роботи, бетонні роботи фундаментів та плити перекриття нульової відмітки, триває кладка стін. Ведуться роботи з облаштування тенісного корту.
Також у рамках робочого візиту до міста Бахмут керівники облдержадміністрації відвідали стадіон «Авангард», де за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та обласного бюджету триває реконструкція футбольного поля 105х68 м. У листопаді 2019 року новим підрядником визначено ТОВ «Донецький інститут води», який найближчим часом проведе залишковий об’єм робіт: нанесення розмітки, улаштування футбольних воріт та кутових прапорців, засипання покриття з синтетичної трави гумовим гранулятом та кварцовим піском.
![](/storage/app/thumbnails/0f2/830/d5e/WhatsApp Image 2019-11-27 at 16.53.11_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/fce/a31/780/whatsapp-image-2019-11-27-at-165311-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/afc/68e/a49/WhatsApp Image 2019-11-27 at 16.53.09_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/57c/729/6f6/WhatsApp Image 2019-11-27 at 16.53.07_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/b00/48c/31f/WhatsApp Image 2019-11-27 at 16.53.10_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/23f/9a1/110/whatsapp-image-2019-11-27-at-165308-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/c05/714/1a2/whatsapp-image-2019-11-27-at-165307-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/fb2/f93/7b1/WhatsApp Image 2019-11-27 at 16.53.08_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/aa0/bdf/93d/whatsapp-image-2019-11-27-at-165309-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/667/b8e/13e/whatsapp-image-2019-11-27-at-165310-1_820x360.jpeg)
![](/storage/app/thumbnails/f2e/e2e/412/whatsapp-image-2019-11-27-at-165309-2_820x360.jpeg)