Учасники конкурсу — діти з різних куточків області — надіслали 230 робіт на великодню і весняну тематику. На конкурсі не було обмежень щодо техніки виконання, тож всі роботи вийшли по-своєму унікальні. Про це повідомив голова Донецької облдержадміністрації, начальник обласної військової адміністрації Вадим Філашкін.
«Журі оцінювало витвори за номінаціями «Декоративно-ужиткове мистецтво» та «Образотворче мистецтво» у трьох вікових категоріях. В підсумку відзнаки отримали 116 учасників.
Дякую організаторам та учасникам конкурсу за можливість прикрасити весну яскравою дитячою творчістю!» - повідомив Вадим Філашкін.
![](/storage/app/thumbnails/9ec/483/79a/photo2024-04-3014-03-04-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d3c/a04/c76/photo2024-04-3014-03-03-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d96/a42/579/photo2024-04-3014-03-07-3_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/c9e/ddf/ab4/photo2024-04-3014-03-07-2_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a5b/91b/a39/photo_2024-04-30_14-02-55_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d26/d41/264/photo_2024-04-30_14-03-04_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d4c/726/fc5/photo_2024-04-30_14-03-05_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/328/530/992/photo_2024-04-30_14-03-03_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/be3/5a9/e9e/photo_2024-04-30_14-03-06_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8bf/6d4/2a9/photo_2024-04-30_14-03-07_820x360.jpg)