У Богородичному сьогодні, 11 травня, вшанували захисників України, які в результаті запеклих боїв на лінії Долина-Богородичне навесні-влітку 2022-го зупинили просування російських військ вглиб Донеччини, у бік Краматорська та Слов'янська. У вшануванні взяли участь представники обласної та місцевої влади, учасники тих боїв, родини загиблих воїнів. Супроводжував сьогоднішній захід військовий оркестр Оперативного командування «Схід», який створив неймовірну атмосферу вдячності й поваги до наших захисників і впевненості в нашій Перемозі.
Богородичне свого часу пережило німецьку навалу та окупацію, але не пережило російської. Тут не залишилося жодної живої душі. На місці жвавого села – страшний болючий шрам, які залишили по собі росіяни.
Як наголошує начальник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко, "загарбники планували встановити свою владу у цих місцях "назавжди", але прорахувався, не взявши до уваги двох речей. Перше: ми - на своїй землі і змогли правильно вибудувати ешелоновані оборонні рубежі. Мені приємно усвідомлювати, що ми як обласна військова адміністрація долучилися до цієї справи. Друге, але напевно, найбільш важливе – майстерність, відданість та завзятість наших воїнів".
- Мав нагоду й честь сьогодні поспілкуватися і з учасниками минулорічних боїв, і з родинами загиблих воїнів. Бути поруч з ними, підтримувати, разом захищати та розбудовувати Україну - для мене та команди Донецької обласної військової адміністрації це не просто слова. Дякую кожному й кожній, хто ціною неймовірних зусиль виборює перемогу України, - зазначив очільник області. - Попереду у нас ще складний шлях. Але ми торуємо його пліч-о-пліч. Знаю: Богородичне і сотні знищених та понівечених росіянами українських міст та селищ повернуться до щасливого життя під мирним небом України. Також дякую усім, хто зберігає для історії наші героїчні сторінки.
![](/storage/app/thumbnails/961/45b/636/346097991_269922465393683_1026176975263678047_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b0f/231/dc6/346646802_250567524127074_8393740479075666934_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f40/d27/ad1/346613353_760282319168694_3289012478237118663_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9f4/593/ee8/346084560_244729918234711_2987019202730828188_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a7d/285/fcb/346093491_197279949837958_1057174060275906889_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/2c9/c20/aa9/346274626_917555589459298_2201173908535776879_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/492/36b/3cb/345263725_573150464681735_6544654109016552_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/114/a0a/755/346084044_1970292699974015_4195706827106363249_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/4ed/c8a/a1a/346457299_498140885771427_3040013478625166130_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bc0/11f/a9b/346472435_187962690856779_3170949495037879709_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/0f3/51d/832/346098714_2117219135147156_4426607748131580742_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/76b/6ae/7b3/345198061_244518791590839_1935651447380358863_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/8d1/432/0ab/346081237_149676674597714_8363482226986635384_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f75/293/0e3/346080998_961813525250327_8105755944994197497_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/ddc/157/33c/346615272_3646717142316857_3066840261859568558_n_820x360.jpg)