Перевірка сертифікатів про щеплення від COVID-19 пройшла у Добропіллі сьогодні, 11 листопада.
На Донеччині, яка входить до червоної зони епідеміологічної небезпеки, активізували контроль за дотриманням перевірки COVID-сертифікатів у торговельних центрах, магазинах непродовольчих товарів, закладах громадського харчування тощо.
Рейд з перевірки сертифікатів про щеплення від COVID-19 у Добропіллі провели поліцейські спільно з представниками Донецької обласної державної адміністрації та працівниками Держпродспоживслужби.
Для виявлення фальшивих медичних документів правоохоронці застосували планшети зі спеціальним програмним забезпеченням. Перевіряється QR-код кожного сертифіката.
Порушників, у яких були б відсутні COVID-сертифікати, не виявлено. Водночас учасники рейду зробили декілька зауважень щодо відсутності масок та недотримання карантинних вимог у повному обсязі.
Нагадаємо, у регіонах, які входять до «червоної» зони епідеміологічної небезпеки, діють найсуворіші карантинні обмеження. Там забороняється робота кафе, ресторанів, торговельно-розважальних центрів, непродовольчих магазинів, кінотеатрів, фітнес-центрів тощо. Обмеження не поширюються на заклади, в яких усі працівники та відвідувачі повністю щеплені від COVID-19.
![](/storage/app/thumbnails/688/887/691/2553854894691454078490983140104186341984721n-1_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fe7/fbc/407/248187604_319212986303704_4790388800936121830_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/125/b58/055/255137352_606566887255135_5651177464284881115_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/dfb/8a7/34f/256147103_391262369367699_5052914065149915773_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/bfe/aad/7c8/255941607_295623362282724_5719922954384924517_n_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/856/54b/c34/2552631204178126998877074011771742809534214n-1_820x360.jpg)