У Донецькій області ремонтують та утеплюють за бюджетні кошти багатоповерхові будинки.
Так у Маріуполі вже 9 багатоповерхівок, а в Бахмуті 8 відремонтованих та утоплених будівель. Процес облаштування відбувається за програмою «Теплий будинок».
На проведення робіт в рамках наданих проектів Маріуполь отримав від області 35,7 млн гривень, Бахмут - 27,6 млн грн.
Обласна програма з утеплення та ремонту будинків триває. Поки що найактивніше в ній бере участь Бахмут. У цьому році місто планує коштом обласного бюджету відремонтувати ще 7 багатоповерхівок.