20 лютого на базі Мангуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства проведено обласний семінар з підготовки відповідальних за організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») південної частини області.
У заході взяли участь 25 учасників: представники відділів освіти, закладів позашкільної освіти, професійної (професійно-технічної) освіти, громадських організацій з міст Маріуполь, Вугледар, Мангушського, Волноваського, Мар’їнського районів.
Під час урочистого відкриття присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання. З показовим виступом виступив рій «Азовські козаки» Урзуфської загальноосвітньої школи - переможець районного етапу гри.
У межах семінару розглянуто актуальні та проблемні питання реалізації «Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») від 17 жовтня 2018 р. № 845», визначено умови проведення змагальних та конкурсних дисциплін. Методист Мангушського районного центру дитячої творчості Наталія Караянова поділилась досвідом проведення І районного етапу гри.
Крім цього, учасники семінару ознайомились з виставкою «Славетні епохи України», на якій представлено епохи становлення державності української нації.
![](/storage/app/thumbnails/7b9/957/1d4/20200220_111540_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/58e/e83/c2b/20200220_111613_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cec/96e/089/20200220_115659_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f6c/33a/9b5/IMG-de8f7659a74ebb12c91d710aff1bf520-V_820x360.jpg)