13 січня в Донецькій ОДА відбулась робоча зустріч заступника голови облдержадміністрації Вадима Філашкіна з делегацією Послів країн Балтії та Республіки Польща. Участь у заході взяли керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та військові.
Під час зустрічі обговорили важливі питання взаємодії та допомоги, а також висловили подяку за багаторічну співпрацю.
Заступник голови облдержадміністрації Вадим Філашкін нагородив відзнакою «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» від Президента України Надзвичайного і Повноважного Посла Латвійської Республіки в Україні Юріса Пойканса, а також зазначив, що громадські та волонтерські організації області високо цінують значний особистий внесок пана Пойканса в гуманітарне відродження Донецької області.
Заступник очільника області висловив щиру подяку Президенту Естонії за особистий візит у травні 2018 року в Донецьку область.
«Для нас надзвичайно важлива підтримка пані Президента, яка одна з небагатьох керівників іноземних держав відвідала лінію дотику, щоб побачити все на власні очі. Також ми щиро вдячні пані Президенту за постійну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України», – зазначив Вадим Філашкін.
Для гостей області учасники етнографічного колективу підготували новорічний подарунок та провели церемонію щедрування.
![](/storage/app/thumbnails/158/941/5a8/DSC_0724_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9cc/ef0/509/DSC_0733_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/327/4c2/435/DSC_0752_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d8c/45f/f24/DSC_0738_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e6d/b7c/eed/DSC_0736_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/33a/2c4/40a/DSC_0741_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/690/87f/8e8/DSC_0745_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/57a/c66/60a/DSC_0730_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/564/c65/ecf/DSC_0820_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/48a/b43/de1/DSC_0746_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/beb/604/d70/DSC_0833_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/a2c/f44/7ef/DSC_0841_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/677/d5f/017/DSC_0851_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/30e/2ec/74e/DSC_0755_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/647/075/d1a/DSC_0757_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/b2b/c20/950/DSC_0750_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/1ba/4e5/30f/DSC_0861_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/775/d29/582/DSC_0749_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/722/b56/326/DSC_0865_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/692/e37/b06/DSC_0835_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/5bf/c18/462/DSC_0847_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/f2a/43b/056/DSC_0787_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/653/ddf/429/DSC_0870_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/830/e8d/132/DSC_0857_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/9ae/690/4e2/DSC_0873_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/102/9cc/146/DSC_0826_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/d2b/aee/8ed/DSC_0860_820x360.jpg)