11 березня заступник голови Донецької облдержадміністрації Юлія Костюніна провела засідання комісії з питань обліку майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.
Метою заходу стала верифікація відомостей про дитячі заклади оздоровлення та відпочинку, розташовані на території Донецької області.
На розгляд комісії надійшло 3 заяви про верифікацію відомостей про майнові об’єкти.
За результатами засідання, членами комісії одноголосно прийнято рішення про неверифікацію відомостей, поданих заявниками, у зв’язку з порушенням вимог частини 2 пункту 11 Порядку ведення Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.06.2019 № 580.
![](/storage/app/thumbnails/cf2/9b8/6d4/DSC_1877_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/cf0/ba6/6b4/DSC_1889_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/255/2b9/bf2/DSC_1879_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/fa5/b68/d6e/DSC_1882_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/12d/864/f51/DSC_1883_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/25e/7eb/e5f/DSC_1886_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/e1e/ec2/9a5/DSC_1892_820x360.jpg)
![](/storage/app/thumbnails/32f/bc3/5f7/DSC_1884_820x360.jpg)