портал в режимі тестування та наповнення
0-800-507-506
Гаряча лінія
  • A-
    A+
Пошук
Шукати на порталі
або
серед нормативних актів

У Донецькій ОДА розглянули питання погашення заборгованості із зарплати працівникам підприємств трьох міст та одного району

Опубліковано 28 липня 2021 року, 14:25

Питання погашення заборгованості із заробітної плати працівникам підприємств міст Бахмут, Курахове, Покровськ, Бахмутського району розглянули учасники засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, яке відбулось 28 липня під керівництвом першого заступника голови Донецької облдержадміністрації Ігоря Мороза.

На засіданні обговорили питання про стан і перспективи погашення заборгованості із заробітної плати, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та заборгованості з податків та зборів перед бюджетом Публічного акціонерного товариства «Макіївський завод металевих конструкцій» (м. Бахмут), Товариства з обмеженою відповідальністю «Електросталь-Курахове» (м. Курахове), Акціонерного товариства «Завод «Електродвигун» (м. Покровськ), Комунального підприємства «Первомайське» (Бахмутський район), Комунального підприємства «Луганське» Луганської селищної ради Бахмутського району Донецької області.

Також на комісії йшлось про стан роботи районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат Бахмутського району за І півріччя 2021 року.

За результатами засідання надані відповідні доручення.